ComeOn promocja na mecz Portugalia – Ghana: pula nagród 10 tysięcy PLN – Zakłady Bukmacherskie

Dodane: Czerwiec 26, 2014

c-7627148

Postaw zakład w ComeOn na liczbę goli w meczu Portugalia – Ghana, a jeśli trafisz to weźmiesz udział w podziale puli o wartości 10 tysięcy PLN.

Promocja ComeOn obowiązuje w meczu piłkarskich Mistrzostw Świata Portugalia – Ghana, który odbędzie się 26 czerwca we czwartek o godzinie 18:00.

Obstaw w ComeOn zakład na liczbę goli Portugalia over 1,5 w pierwszej połowie. Jeśli trafisz, bo Portugalczycy w pierwszej połowie strzelą przynajmniej 2 gole, to otrzymasz wygraną z zakładu oraz dodatkowe pieniądze z puli 10 tysięcy PLN, która zostanie podzielona pomiędzy wszystkich zwycięzcami.

Jak wziąć udział w promocji ComeOn?

Pula 10 tysięcy PLN zostanie podzielona pomiędzy tymi graczami, którzy wezmą udział w promocji, a ich zakład wygra.

Przyznany bonus ComeOn 50 PLN nie będzie podlegał dodatkowym warunkom obrotu, co znaczy, że pieniądze będą od razu do dyspozycji gracza, który będzie mógł je wypłacić bądź postawić na kolejne zakłady.